Aktualności

Aktualności

Bądź na bieżąco! Sprawdź najnowsze informacje, wydarzenia i relacje z życia naszego klubu.

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
2 tygodnie temu

🌊🚣‍♂️ SPŁYW KAJAKOWY Z PODLASKIM KLUBEM MORSÓW 🚣‍♀️🌊
Zapraszamy na wspólny spływ kajakowy! 😎
📅 13 czerwca
📍 Zbiórka: Goniądz, ul. Bednarska 9
🕘 Godzina: 9:30
➡️ Przejazd do Wrocenia i rozpoczęcie spływu około godz. 10:00.
➡️ Trasa potrwa około 3–4 godziny i zakończy się w Goniądzu.
🔥 Po spływie planowane jest wspólne ognisko 😁
💰 Koszt uczestnictwa: 50 zł/os.
(cena przy minimum 30 osobach)
📲 Płatność BLIK:
Andrzej Dawidko – 601 315 251
Tytuł przelewu:
„zwrot kosztów spływ kajakowy”
🎫 Bilety do parku:
• normalny – 10 zł
• ulgowy – 5 zł
• Karta Dużej Rodziny – 0 zł
✔️Zapisy przyjmujemy do 06.06.2026. Potwierdzeniem chęci wzięcia udziału w spływie jest wpłata.
🚌 Jeśli zbierze się więcej niż 30 osób, możliwa będzie organizacja autokaru z dofinansowaniem ze środków klubowych.
Organizatorem wydarzenia jest Podlaski Klub Morsów 💛
Pytania prosimy kierować do Andrzej Dawidko 📞 601 315 251.
👉Zapraszamy serdecznie — będzie aktywnie, klimatycznie i w świetnym towarzystwie! 🌞🔥
#podlaskiklubmorsow
... Zobacz więcejZobacz mniej

🌊🚣‍♂️ SPŁYW KAJAKOWY Z PODLASKIM KLUBEM MORSÓW 🚣‍♀️🌊
Zapraszamy na wspólny spływ kajakowy! 😎
📅 13 czerwca
📍 Zbiórka: Goniądz, ul. Bednarska 9
🕘 Godzina: 9:30
➡️ Przejazd do Wrocenia i rozpoczęcie spływu około godz. 10:00.
➡️ Trasa potrwa około 3–4 godziny i zakończy się w Goniądzu.
🔥 Po spływie planowane jest wspólne ognisko 😁
💰 Koszt uczestnictwa: 50 zł/os.
(cena przy minimum 30 osobach)
📲 Płatność BLIK:
Andrzej Dawidko – 601 315 251
Tytuł przelewu:
„zwrot kosztów spływ kajakowy”
🎫 Bilety do parku:
• normalny – 10 zł
• ulgowy – 5 zł
• Karta Dużej Rodziny – 0 zł
✔️Zapisy przyjmujemy do 06.06.2026. Potwierdzeniem chęci wzięcia udziału w spływie jest wpłata.
🚌 Jeśli zbierze się więcej niż 30 osób, możliwa będzie organizacja autokaru z dofinansowaniem ze środków klubowych.
Organizatorem wydarzenia jest Podlaski Klub Morsów 💛
Pytania prosimy kierować do Andrzej Dawidko  📞 601 315 251.
👉Zapraszamy serdecznie — będzie aktywnie, klimatycznie i w świetnym towarzystwie! 🌞🔥
#podlaskiklubmorsow
3 tygodnie temu

Deszcz? Błoto? Paintball? Warunki idealne... 🙄😂🌧️
Nasza ekipa spotkała się dziś na integracji i było grubo🤭 Strzały śmigały, kamuflaż po 5 minutach przestał istnieć, a niektórzy odkryli nowe talenty do chowania się za drzewem 😎
Mimo pogody bawiliśmy się świetnie 💛
A po bitwie oczywiście zasłużone ognisko 🔥
Dziękujemy wszystkim za super atmosferę i do zobaczenia na kolejnych akcjach 👋
#podlaskiklubmorsow
... Zobacz więcejZobacz mniej

Deszcz? Błoto? Paintball? Warunki idealne... 🙄😂🌧️
Nasza ekipa spotkała się dziś na integracji i było grubo🤭 Strzały śmigały, kamuflaż po 5 minutach przestał istnieć, a niektórzy odkryli nowe talenty do chowania się za drzewem 😎
Mimo pogody bawiliśmy się świetnie 💛
A po bitwie oczywiście zasłużone ognisko 🔥 
Dziękujemy wszystkim za super atmosferę i do zobaczenia na kolejnych akcjach 👋
#podlaskiklubmorsowImage attachmentImage attachment+Image attachment

9 CommentsSkomentuj na Facebooku

Super fajnie 🙂❤️

No niezła banda 😁

To bylo świetnie spędzone popołudnie 😊 dziękujemy za bezbłędną organizację i super zabawę 💛💛

Superowo

Dziękuję za wspólną zabawę i będę miał chęć dołączyć do tak świetnej ekipy 🔥💪👍

Komandosi z Podlasia💛💚

Żółtych kombinezonów nie było? 😉😜 Ledwo Was poznałam 😄😄

Brawo Wy!!! Ofiar nie było? 😉

Load More

1 miesiąc temu

MAMY TO‼️Już oficjalnie 🥳
#podlaskiklubmorsowMAMY TO!!! 🔥❄️

To już PEWNE – USTANOWILIŚMY i mamy OFICJALNIE ZATWIERDZONY REKORD ŚWIATA przez Record Holders Republic! 🌍🏆
"Najdłuższa sztafeta w morsowaniu równoległym" należy do nas! 💪🔥💙🧊🦈

👉 148 uczestników,
👉 74 pary,
👉 jedna niesamowita energia, której nie da się opisać słowami!

To był dzień, który przejdzie do historii całego morsowego świata. Pokazaliśmy, że razem możemy zrobić coś naprawdę wielkiego 💪

Ogromne podziękowania dla każdego z Was – uczestników, sponsorów, kibiców i wszystkich, którzy dołożyli swoją cegiełkę do tego sukcesu. Bez Was to by się nie wydarzyło! 💙

To coś więcej niż rekord!
To wspólnota, determinacja i serce, które bije w rytmie lodowatej wody ❤️❄️

Pierwszy taki rekord na Świecie – i jest NASZ! 🔥

DZIĘKUJEMY!!! 🙌
Morsy Shark Team 🦈
... Zobacz więcejZobacz mniej

MAMY TO‼️Już oficjalnie 🥳
#podlaskiklubmorsow

6 CommentsSkomentuj na Facebooku

💪✌💪✌💪✌🤩

Load More

1 miesiąc temu

🎯 Zaproszamy na Paintball! 🎯
Zapraszamy Członków oraz Przyjaciół Podlaskiego Klubu Morsów na wspólną rozgrywkę paintballową! 🔥
📅 Data: 16.05.2026 (sobota)
⏰ Godzina: 15:00
📍 Miejsce: Fast Paintball – Pole Paintballowe Kozińce
💰 Koszt: 90 zł/os.
👉 Zapisy i płatności:
BLIK na numer: 600 363 210 - Sławomir Łupiński
W tytule przelewu proszę wpisać: „zwrot kosztów za Paintball”.
🗓️ Wpłaty przyjmujemy do 10.05.2026.
🔥 Na miejscu zapewniona będzie wiata oraz miejsce na ognisko.
Nie przegap okazji na świetną zabawę i dawkę adrenaliny! 💥
Szczegóły - Sławomir Łupiński 📞 600 363 210
Do zobaczenia!
#podlaskiklubmorsow
... Zobacz więcejZobacz mniej

🎯 Zaproszamy na Paintball! 🎯
Zapraszamy Członków oraz Przyjaciół Podlaskiego Klubu Morsów na wspólną rozgrywkę paintballową! 🔥
📅 Data: 16.05.2026 (sobota)
⏰ Godzina: 15:00
📍 Miejsce: Fast Paintball – Pole Paintballowe Kozińce 
💰 Koszt: 90 zł/os.
👉 Zapisy i płatności:
BLIK na numer: 600 363 210 - Sławomir Łupiński 
W tytule przelewu proszę wpisać: „zwrot kosztów za Paintball”.
🗓️ Wpłaty przyjmujemy do 10.05.2026.
🔥 Na miejscu zapewniona będzie wiata oraz miejsce na ognisko.
Nie przegap okazji na świetną zabawę i dawkę adrenaliny! 💥
Szczegóły - Sławomir Łupiński 📞 600 363 210 
Do zobaczenia!
#podlaskiklubmorsow
2 miesięcy temu

Dzisiaj oficjalnie zakończyliśmy sezon morsowy 🥲🌊
Ostatnia kąpiel była jak zawsze pełna energii ⚡, uśmiechów 😊 i pozytywnych emocji 💛, ale to nie wszystko – odbyła się również część oficjalna 🎤, podczas której podsumowaliśmy minione miesiące wspólnych spotkań 🤝, wyzwań 💪 i niezapomnianych chwil 📸
Nie zabrakło także zapowiedzi tego, co przed nami! 🔜 Przedstawiliśmy nasze plany na nadchodzący sezon letni ☀️🌴 – będzie sporo okazji do integracji 👫, wspólnej zabawy 🎉 i dalszego budowania naszej wyjątkowej społeczności 💛
Szczególnym momentem było wyróżnienie osób 🏅, które w minionym sezonie wykazały się wyjątkowym zaangażowaniem ❤️‍🔥 i sercem dla Klubu 👏👏 Dziękujemy – to właśnie dzięki Wam tworzymy coś naprawdę wyjątkowego! 🙌
Dziękujemy wszystkim za ten sezon 🙏 – do zobaczenia już wkrótce, tym razem w letniej odsłonie! 😎🌊🌞
#podlaskiklubmorsow
... Zobacz więcejZobacz mniej

Dzisiaj oficjalnie zakończyliśmy sezon morsowy 🥲🌊
Ostatnia kąpiel była jak zawsze pełna energii ⚡, uśmiechów 😊 i pozytywnych emocji 💛, ale to nie wszystko – odbyła się również część oficjalna 🎤, podczas której podsumowaliśmy minione miesiące wspólnych spotkań 🤝, wyzwań 💪 i niezapomnianych chwil 📸
Nie zabrakło także zapowiedzi tego, co przed nami! 🔜 Przedstawiliśmy nasze plany na nadchodzący sezon letni ☀️🌴 – będzie sporo okazji do integracji 👫, wspólnej zabawy 🎉 i dalszego budowania naszej wyjątkowej społeczności 💛
Szczególnym momentem było wyróżnienie osób 🏅, które w minionym sezonie wykazały się wyjątkowym zaangażowaniem ❤️‍🔥 i sercem dla Klubu 👏👏 Dziękujemy – to właśnie dzięki Wam tworzymy coś naprawdę wyjątkowego! 🙌
Dziękujemy wszystkim za ten sezon 🙏 – do zobaczenia już wkrótce, tym razem w letniej odsłonie! 😎🌊🌞
#podlaskiklubmorsowImage attachmentImage attachment+Image attachment

5 CommentsSkomentuj na Facebooku

@obserwujący @liderzy wśród fanów

💙💙💙

Super to zrobiliście 👌

👍😎👋😁😂♥️ps dla odbiorców na FB może być tylko jedna 👍lub♥️hehehe🤣🤣

Do miłego w przyszłym sezonie.

Load More

2 miesięcy temu

Dzisiaj nasz Prezes, Przemek Remisiewicz, miał zaszczyt wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu – biciu rekordu świata w najdłuższej sztafecie w morsowaniu równoległym, organizowanym przez Morsy SHARK Team 🏆🥶
Co więcej, miał zaszczyt wejść do beczki z lodem w pierwszej parze oficjalnie otwierając całe wydarzenie 💪👏
To nie tylko powód do dumy dla Przemka, ale również dla całego naszego Klubu 💛
👉Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli to lodowate wyzwanie 🤝
👉Dziękujemy za możliwość bycia częścią tego historycznego momentu i z niecierpliwością czekamy na oficjalne potwierdzenie rekordu! 🥳
👉Transmisja z wydarzenia w poniedziałek, 13.04, o godzinie 8.17 w TVP2 w programie Pytanie na Śniadanie 🙂
#podlaskiklubmorsow
... Zobacz więcejZobacz mniej

Dzisiaj nasz Prezes, Przemek Remisiewicz, miał zaszczyt wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu – biciu rekordu świata w najdłuższej sztafecie w morsowaniu równoległym, organizowanym przez Morsy SHARK Team 🏆🥶
Co więcej, miał zaszczyt wejść do beczki z lodem w pierwszej parze oficjalnie otwierając całe wydarzenie 💪👏
To nie tylko powód do dumy dla Przemka, ale również dla całego naszego Klubu 💛
👉Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli to lodowate wyzwanie 🤝
👉Dziękujemy za możliwość bycia częścią tego historycznego momentu i z niecierpliwością czekamy na oficjalne potwierdzenie rekordu! 🥳
👉Transmisja z wydarzenia w poniedziałek, 13.04, o godzinie 8.17 w TVP2 w programie Pytanie na Śniadanie :) 
#podlaskiklubmorsowImage attachmentImage attachment+Image attachment

14 CommentsSkomentuj na Facebooku

To my Morsy SHARK Team mieliśmy zaszczyt, że nas odwiedziliście! Podlaski Klub Morsów i dwadzieścia kilka innych wspaniałych klubów! 💪🔥💙🧊🦈

👍👍👍

Zapraszam na naszego zimnolubnego fanpejdża 👌⬆️❄️

Gratulacje

Morsujące Świnoujście pozdrawia 💪

Dziękuję że byliście z nami 👋

Cudownie ❤️

To dlatego tam pojechał żeby załapać się do telewizji

Pozdrawiamy z Elbląga

Br

Gratulacje

Load More

2 miesięcy temu

#podlaskiklubmorsow ... Zobacz więcejZobacz mniej

#podlaskiklubmorsow

7 CommentsSkomentuj na Facebooku

Z okazji Wielkiej Nocy życzę Wam niesłabnącej odporności, hartu ducha i ciała, którego zazdroszczą wszyscy przy świątecznym stole. Niech te święta będą pełne słońca, energii i radosnych wejść do wody w doborowym towarzystwie. Wesołych Świąt!🐣🌿🐇🌊

Wesołych świąt Wielkanocnych

Wesołych Swiąt 😁

Niech Zmartwychwstały Jezus przyniesie nadzieję i pokój do Waszych domów. Wesołych, błogosławionych Świąt Wielkanocnych, pełnych refleksji, wiary i miłości. Niech radość ze Zmartwychwstania Pańskiego będzie w Waszych sercach przez cały rok. Alleluja! Wesołych Świąt Wielkanocnych

Wesołych Świąt 🐣🌷

Wesołych Świąt

Wesołych świąt Wielkanocnych 🐣

Load More

2 miesięcy temu

🦭📢 UWAGA MORSY – NOWE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA 📢🦭
W związku z rosnącą popularnością morsowania dostaliśmy dziś info od organizatorów ogólnopolskiej akcji o nowym zaleceniu bezpieczeństwa 😎❄️
👉 Od przyszłego sezonu przed wejściem do wody będzie wykonywany tzw. test reakcji na zimno 😬💦
Polega on na szybkim sprawdzeniu reakcji organizmu poprzez…
🥶 polanie karku kubkiem lodowatej wody 🌊💧
Interpretacja wyniku jest bardzo prosta:
✔ Jeśli osoba nie krzyknie „O KUR… ZIMNE!” 😱❄️
➡ uznaje się, że jest gotowa do wejścia do wody 🏊‍♂️💪
Test ma zapobiegać szokowi termicznemu u nowych morsów 🧊😄
W związku z dużą liczbą Członków naszego Klubu rozważamy wprowadzenie funkcji:
👉 koordynatora ds. polewania karków.
Nabór na to stanowisko już wkrótce 🙂
Prosimy potraktować sprawę poważnie.
.
.
.
Spokojnie 😄 Prima Aprilis! 🎉
Ale nie oszukujmy się —
👉 „O KUR… ZIMNE!” ❄️💦 i tak poleci u każdego 😁🦭
#podlaskiklubmorsow
... Zobacz więcejZobacz mniej

🦭📢 UWAGA MORSY – NOWE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA 📢🦭
W związku z rosnącą popularnością morsowania dostaliśmy dziś info od organizatorów ogólnopolskiej akcji o nowym zaleceniu bezpieczeństwa 😎❄️
👉 Od przyszłego sezonu przed wejściem do wody będzie wykonywany tzw. test reakcji na zimno 😬💦
Polega on na szybkim sprawdzeniu reakcji organizmu poprzez…
🥶 polanie karku kubkiem lodowatej wody 🌊💧
Interpretacja wyniku jest bardzo prosta:
✔ Jeśli osoba nie krzyknie „O KUR… ZIMNE!” 😱❄️
➡ uznaje się, że jest gotowa do wejścia do wody 🏊‍♂️💪
Test ma zapobiegać szokowi termicznemu u nowych morsów 🧊😄
W związku z dużą liczbą Członków naszego Klubu rozważamy wprowadzenie funkcji:
👉 koordynatora ds. polewania karków.
Nabór na to stanowisko już wkrótce 🙂
Prosimy potraktować sprawę poważnie.
.
.
.
Spokojnie 😄 Prima Aprilis! 🎉
Ale nie oszukujmy się —
👉 „O KUR… ZIMNE!” ❄️💦 i tak poleci u każdego 😁🦭
#podlaskiklubmorsow

3 CommentsSkomentuj na Facebooku

Świetne 😁👍 Kradnę 😉 Wprowadzimy stanowisko koordynatora do polewania karków na naszej Grupie Morsów 😂

🤣

2 miesięcy temu

Wiosenne powietrze, słońce i świetna energia 💪🌊
Koniec sezonu coraz bliżej... 🥹
#podlaskiklubmorsow
... Zobacz więcejZobacz mniej

Wiosenne powietrze, słońce i świetna energia 💪🌊 
Koniec sezonu coraz bliżej... 🥹
#podlaskiklubmorsowImage attachmentImage attachment+Image attachment

2 CommentsSkomentuj na Facebooku

U prezesa czapka nieregulaminowa😁

😎👌👍♥️😂👋

2 miesięcy temu

#podlaskiklubmorsow ... Zobacz więcejZobacz mniej

#podlaskiklubmorsow

3 CommentsSkomentuj na Facebooku

Jaka to lokalizacja? Bo nie byłem nigdy

Oczywiście

Komu to się będzie chciało?🤔

2 miesięcy temu

📣 UWAGA MORSY‼️😊
Zbieramy zamówienie na żółte czapki z daszkiem z haftowanym logo Klubu 🙂
👉 100% bawełna,
👉 gramatura 290g,
👉 regulacja z metalowym zapięciem,
👉 usztywniany przód i daszek.
CENA : 30zł/szt

Zamówienia zbiera Anna Krukowska do dnia 31.03.2026r.
Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpływ środków na konto:
36 1140 2004 0000 3302 8172 4622
lub płatność BLIK tel. 661179633
W tytule przelewu proszę wpisać "czapka z logo klubu PKM"

W razie pytań zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej lub 📞 661179633.
Pozdrawiam👋
#podlaskiklubmorsow
... Zobacz więcejZobacz mniej

📣 UWAGA MORSY‼️😊
Zbieramy zamówienie na żółte czapki z daszkiem z haftowanym logo Klubu 🙂
👉 100% bawełna,
👉 gramatura 290g,
👉 regulacja z metalowym zapięciem,
👉 usztywniany przód i daszek.
CENA : 30zł/szt

Zamówienia zbiera Anna Krukowska  do dnia 31.03.2026r.
Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpływ środków na konto:
36 1140 2004 0000 3302 8172 4622
lub płatność BLIK tel. 661179633
W tytule przelewu proszę wpisać czapka z logo klubu PKM

W razie pytań zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej lub 📞 661179633.
Pozdrawiam👋
#podlaskiklubmorsow
2 miesięcy temu

W sobotę przenieśliśmy się na Dziki Zachód… ale zamiast koni – było morsowanie🤠❄️
Na zlocie u Klub Morsów w Piszu panował prawdziwy westernowy klimat – kapelusze, uśmiechy i odwaga godna szeryfów (bo wejście do zimnej wody to przecież nie byle co 😉).
A w niedzielę – standardowo, meldujemy się w Miasto i Gmina Wasilków 💪🌊 Bez rewolwerów, ale za to z niezawodną ekipą i dobrą energią💛
#podlaskiklubmorsow
... Zobacz więcejZobacz mniej

W sobotę przenieśliśmy się na Dziki Zachód… ale zamiast koni – było morsowanie🤠❄️
Na zlocie u Klub Morsów w Piszu  panował prawdziwy westernowy klimat – kapelusze, uśmiechy i odwaga godna szeryfów (bo wejście do zimnej wody to przecież nie byle co 😉).
A w niedzielę – standardowo, meldujemy się w Miasto i Gmina Wasilków 💪🌊 Bez rewolwerów, ale za to z niezawodną ekipą i dobrą energią💛
#podlaskiklubmorsowImage attachmentImage attachment+Image attachment

3 CommentsSkomentuj na Facebooku

Dziękujemy za obecność, energię i te bezcenne miny 🤠 Klimat jak na Dzikim Zachodzie – było dziko, było prawdziwie i zdecydowanie niezapomnianie! 🌵🔥Do zobaczenia przy kolejnej okazji!

Jak zwykle świetna fotorelacja 👌🤠

3 miesięcy temu

Czy na pewno sezon morsowy się kończy? 🤔
Bo my mamy wrażenie, że dopiero się rozkręca! 😅
Mijający weekend był tego najlepszym dowodem - w sobotę mieliśmy przyjemność gościć u Morsy Mikołajki, a w niedzielę wskoczyliśmy do wciąż lodowatej wody podczas charytatywnego spotkania organizowanego przez Morsy Ciechanowiec Team . Oczywiście nie mogło też zabraknąć naszego wspólnego morsowania w Wasilkowie 💛 😉
Dziękujemy wszystkim za świetną atmosferę, wspólne rozmowy, śmiech i – przede wszystkim – za ogromne serca do pomagania. Takie spotkania pokazują, że morsowanie to nie tylko zimna woda, ale też ciepła społeczność i mnóstwo pozytywnej energii 🔥
#podlaskiklubmorsow
... Zobacz więcejZobacz mniej

Czy na pewno sezon morsowy się kończy? 🤔
Bo my mamy wrażenie, że dopiero się rozkręca! 😅
Mijający weekend był tego najlepszym dowodem - w sobotę mieliśmy przyjemność gościć u Morsy Mikołajki, a w niedzielę wskoczyliśmy do wciąż lodowatej wody podczas charytatywnego spotkania organizowanego przez Morsy Ciechanowiec Team . Oczywiście nie mogło też zabraknąć naszego wspólnego morsowania w Wasilkowie 💛 😉
Dziękujemy wszystkim za świetną atmosferę, wspólne rozmowy, śmiech i – przede wszystkim – za ogromne serca do pomagania. Takie spotkania pokazują, że morsowanie to nie tylko zimna woda, ale też ciepła społeczność i mnóstwo pozytywnej energii 🔥
#podlaskiklubmorsowImage attachmentImage attachment+Image attachment

2 CommentsSkomentuj na Facebooku

Ojej jak pięknie ❤️

3 miesięcy temu

Dziś na morsowaniu było wyjątkowo 😏
Świętowaliśmy Dzień Kobiet, ale pamietaliśmy też o zbliżajacym się Dniu Mężczyzn 🤗
👉Dużo zdrowia, uśmiechu, ciepła w sercu oraz jak najwięcej radosnych chwil – nie tylko w lodowatej wodzie!
Sto lat dla Pań i Panów💛
#podlaskiklubmorsow
... Zobacz więcejZobacz mniej

Dziś na morsowaniu było wyjątkowo 😏
Świętowaliśmy Dzień Kobiet, ale pamietaliśmy też o zbliżajacym się Dniu Mężczyzn 🤗
👉Dużo zdrowia, uśmiechu, ciepła w sercu  oraz jak najwięcej radosnych chwil – nie tylko w lodowatej wodzie!
Sto lat dla Pań i Panów💛
#podlaskiklubmorsowImage attachmentImage attachment+Image attachment

4 CommentsSkomentuj na Facebooku

Super ❤️

3 miesięcy temu

🌊❄️ BAŁTYCKIE STOLICE – Zapraszamy na niezapomnianą wyprawę z ekipą Morsów ❄️🌊

📍 Kiedy? 17–20.09.2026
📍 Gdzie? Litwa – Łotwa – Estonia – Finlandia
➡️ Kowno | Ryga | Tallin | Helsinki

💥 W cenie:
➡️ Transport 🚍
➡️ Hotele 🏨
➡️ Wyżywienie 🍽️
➡️ Ubezpieczenie 🛡️
➡️ Prom ⛴️
➡️ Przewodnicy 🎤

🔥 W planie m.in.:
Kowno – spacer po klimatycznej starówce, ruiny zamku, ratusz oraz miejsca związane z Adamem Mickiewiczem
Ryga – zwiedzanie jednej z najpiękniejszych starówek w Europie, średniowieczne uliczki, Ratusz, Katedra i słynni „Trzej Bracia”
Tallin – magiczne górne i dolne miasto, wzgórze Toompea, zabytkowe mury obronne i widoki na Bałtyk
Helsinki – rejs promem oraz odkrywanie stolicy Finlandii: Plac Senacki, katedra, nowoczesna architektura i skandynawski klimat
🌊 Kąpiele w morzu ❄️

💶 Koszt: ok. 400€
💸 Płatności:
➡️ 1 rata – 200€ do 31.05 (gotówka)
➡️ 2 rata – ok. 200€ do 31.08 (gotówka)
⚠️ Liczba miejsc ograniczona!
📞 Więcej informacji:
Przemysław Remisiewicz
📱 518-262-185
Nie zwlekaj – jedziemy po przygodę, klimat północy i zimne kąpiele ❄️
#podlaskiklubmorsow
... Zobacz więcejZobacz mniej

🌊❄️ BAŁTYCKIE STOLICE – Zapraszamy na niezapomnianą wyprawę z ekipą Morsów ❄️🌊

📍 Kiedy? 17–20.09.2026
📍 Gdzie? Litwa – Łotwa – Estonia – Finlandia
➡️ Kowno | Ryga | Tallin | Helsinki

💥 W cenie:
➡️ Transport 🚍
➡️ Hotele 🏨
➡️ Wyżywienie 🍽️
➡️ Ubezpieczenie 🛡️
➡️ Prom ⛴️
➡️ Przewodnicy 🎤

🔥 W planie m.in.:
Kowno – spacer po klimatycznej starówce, ruiny zamku, ratusz oraz miejsca związane z Adamem Mickiewiczem
Ryga – zwiedzanie jednej z najpiękniejszych starówek w Europie, średniowieczne uliczki, Ratusz, Katedra i słynni „Trzej Bracia”
Tallin – magiczne górne i dolne miasto, wzgórze Toompea, zabytkowe mury obronne i widoki na Bałtyk
Helsinki – rejs promem oraz odkrywanie stolicy Finlandii: Plac Senacki, katedra, nowoczesna architektura i skandynawski klimat
🌊 Kąpiele w morzu ❄️

💶 Koszt: ok. 400€
💸 Płatności:
➡️ 1 rata – 200€ do 31.05 (gotówka)
➡️ 2 rata – ok. 200€ do 31.08 (gotówka)
⚠️ Liczba miejsc ograniczona!
📞 Więcej informacji:
Przemysław Remisiewicz
📱 518-262-185
Nie zwlekaj – jedziemy po przygodę, klimat północy i zimne kąpiele ❄️
#podlaskiklubmorsowImage attachmentImage attachment

5 CommentsSkomentuj na Facebooku

Interesująca wycieczka

Brzmi ciekawie 👌

Interesujące🤔💪👍🔥🏊‍♂️

Całkiem sympatycznie to wygląda. Zaraz wrzucę na Morsy Ciechanowiec Team

Load More

3 miesięcy temu

🌞Słońce coraz śmielej grzeje, w powietrzu już czuć wiosnę...a my dalej sprawdzamy, czy woda na pewno jest mokra i zimna 🥶😅
Jeszcze tylko kilka wejść, jeszcze kilka okrzyków „ale super!” wypowiedzianych z lekkim szczękaniem zębów... 😉💪
To już końcówka sezonu, więc korzystamy 🤗
#podlaskiklubmorsow
... Zobacz więcejZobacz mniej

🌞Słońce coraz śmielej grzeje, w powietrzu już czuć wiosnę...a my dalej sprawdzamy, czy woda na pewno jest mokra i zimna 🥶😅
Jeszcze tylko kilka wejść, jeszcze kilka okrzyków „ale super!” wypowiedzianych z lekkim szczękaniem zębów... 😉💪
To już końcówka sezonu, więc korzystamy 🤗
#podlaskiklubmorsowImage attachmentImage attachment+Image attachment

2 CommentsSkomentuj na Facebooku

Wow super 👍

3 miesięcy temu

Co to był za zlot! 🥵🔥 Jeszcze nie możemy dojść do siebie po wczorajszym III zlocie u Morsy Grajewo … tyle śmiechu, energii i lodowatej mocy! 😁💛
Wielkie dzięki za turbo atmosferę i świetną zabawę – działo się, działo! 🤩😏
A dziś już grzecznie, niedzielnie… morsujemy w Miasto i Gmina Wasilków 😁❄️
#podlaskiklubmorsow
... Zobacz więcejZobacz mniej

Co to był za zlot! 🥵🔥 Jeszcze nie możemy dojść do siebie po wczorajszym III zlocie u Morsy Grajewo … tyle śmiechu, energii i lodowatej mocy! 😁💛
Wielkie dzięki za turbo atmosferę i świetną zabawę – działo się, działo! 🤩😏
A dziś już grzecznie, niedzielnie… morsujemy w Miasto i Gmina Wasilków  😁❄️
#podlaskiklubmorsowImage attachmentImage attachment+Image attachment

3 CommentsSkomentuj na Facebooku

Dziękujemy za obecność na Zlocie

Brawo wy, morsy pozdrawia mors Lubuskie.

4 miesięcy temu

Zima w tym tygodniu już chyba chciała oddać stery wiośnie… 🌸 ale jednak się rozmyśliła ❄️😄
No to korzystamy, póki trzyma – morsujemy ile się da! 🧊💪
W ten weekend odwiedziliśmy ekipę w Giżycku-Giżycki Klub Morsów "Zimny Ptak" 🐦❄️ oraz w Ełk u Pogodoodpornych Ełckich Morsów 🌬️🧊
Co było na zlotach – zostaje na zlotach 🤭😉 ale było MEGA fajnie, jak zawsze! 😎🔥
A żeby tradycji stało się zadość – nie zapomnieliśmy o coniedzielnej kąpieli w Miasto i Gmina Wasilków 🌊💙
Byliśmy, zanurzeni, uśmiechnięci – i już tęsknimy za kolejną niedzielą! 😁❄️
#podlaskiklubmorsow
... Zobacz więcejZobacz mniej

Zima w tym tygodniu już chyba chciała oddać stery wiośnie… 🌸 ale jednak się rozmyśliła ❄️😄
No to korzystamy, póki trzyma – morsujemy ile się da! 🧊💪
W ten weekend odwiedziliśmy ekipę w Giżycku-Giżycki Klub Morsów Zimny Ptak  🐦❄️ oraz w Ełk u Pogodoodpornych Ełckich Morsów 🌬️🧊
Co było na zlotach – zostaje na zlotach 🤭😉 ale było MEGA fajnie, jak zawsze! 😎🔥
A żeby tradycji stało się zadość – nie zapomnieliśmy o coniedzielnej kąpieli w Miasto i Gmina Wasilków 🌊💙
Byliśmy, zanurzeni, uśmiechnięci – i już tęsknimy za kolejną niedzielą! 😁❄️
#podlaskiklubmorsowImage attachmentImage attachment+Image attachment

7 CommentsSkomentuj na Facebooku

Kurcze czy wy naprawdę musicie żeby wejść do wody ubrać się/ przebrać jak cudaki ? No niektóre wasze kompozycje powiedzieć wyglądają bardzo żenująco to jak nic nie powiedzieć. No wygląda to fatalnie poprostu wstyd mi jak na to patrzę dziwię się że wam nie jest się tak poprzebierać i paradować, popatrzcie na to z boku uprawiacie sport, ale widać jakiego kolwiek sportowca przebranego za np. jakieś dziewczyny spod latarni, panowie często jak jakieś istoty z parady gejów. Co z wami jest wstyd poprostu należeć do takiej grupy cudaków chyba wam poprostu jeszcze nikt o tym nie powiedział wprost ! Tak patrzyłem zdjęcia morsów was i innych to tragedia jakaś nie mająca nic wspólnego z dystansem do siebie. No przebrać się w jakieś getry, pończochy, kapelusze i inne cuda żeby wejść do wody. Serio Was nie rozumie z boku to wygląda bardzo słabo zastanawiam się czy nie trzeba wam jakiś badań zrobić no Choroszcz jest dosyć blisko, wielu z was się kwalifikuje z urzędu dziwię się że jeszcze nikt nie łapie i nie zawozi do wyjaśnienia czy na strychu jest wszystko ok i klepki na pewno są wszystkie na miejscu. Tragedia cieszycie się z tego jak byście nie wiem co takiego robili, no kurcze wchodzicie do wody zimnej jak masa ludzi tylko nie każdy przy tym wygląda jak wybryk natury Ciekawi mnie kiedy ktoś się przebierze za np. rozrzutnik do obornika albo drabinę czy jakieś inne myszki Miki czy coś bo przecież wejść normalnie jak człowiek to ciężko Koszmar żenada wiocha no zgromadzenie dziwnych ludzi i jeszcze się cieszycie z tego jakby to było coś poprostu ambitnego a tu wręcz odwrotnie Choroszcz !

Dziękujemy serdecznie że byliście z nami na całym wydarzeniu 🥰

Dziękujemy, że byliście z Nami 💋♥️💋

Brawo wy, morsy pozdrawia mors Lubuskie.

No dzisiaj miałem dylemat co wybrać Wasilków czy Choroszcz?

Load More

4 miesięcy temu

Achoj Kapitanie! ⚓️❄️😉
Dzisiaj połączyliśmy przyjemne z pożytecznym 💛 Podczas morsowania zorganizowaliśmy zbiórkę dla naszego morsowego Przyjaciela - Kazika, który w miniony czwartek stracił dom w wyniku pożaru 🔥🏠
Dzięki wielkim sercom Naszych Klubowiczów udało się zebrać 3 500 zł! 🥹👏 Ogromnie nas to cieszy i pokazuje, że razem naprawdę możemy więcej 🤝❤️
Jeśli ktoś chciałby dorzucić jeszcze swoją cegiełkę 🧱 i pomóc Kazikowi oraz Jego Bliskim w odbudowie domu, poniżej zostawiamy link do zbiórki
👉 zrzutka.pl/wujwht
Dziękujemy, że jesteście! 💦💛
#podlaskiklubmorsow
... Zobacz więcejZobacz mniej

Achoj Kapitanie! ⚓️❄️😉
Dzisiaj połączyliśmy przyjemne z pożytecznym 💛 Podczas morsowania zorganizowaliśmy zbiórkę dla naszego morsowego Przyjaciela - Kazika, który w miniony czwartek stracił dom w wyniku pożaru 🔥🏠
Dzięki wielkim sercom Naszych Klubowiczów udało się zebrać 3 500 zł! 🥹👏 Ogromnie nas to cieszy i pokazuje, że razem naprawdę możemy więcej 🤝❤️
Jeśli ktoś chciałby dorzucić jeszcze swoją cegiełkę 🧱 i pomóc Kazikowi oraz Jego Bliskim w odbudowie domu, poniżej zostawiamy link do zbiórki 
👉 https://zrzutka.pl/wujwht
Dziękujemy, że jesteście! 💦💛
#podlaskiklubmorsowImage attachmentImage attachment+Image attachment

10 CommentsSkomentuj na Facebooku

Brawo Wy 💪👍

Dziękuję w imieniu własnym i rodziny

💙💙💙

Super kto jak nie wy 😃

Zabezpieczajcie swoje przeręble bo niedawno pies wpadł,nie daj Boże wpadnie dziecko!!!!

Brawo 👏👏👏 Jesteście super 👍👍👍

Z Wami to jest po prostu czysta desperacja

#TematDlaUwagi

Load More

4 miesięcy temu

Kochani…
W czwartek, 05.02.2026 r., nasz Przyjaciel z Morsy Ciechanowiec Team, Kazik, wraz z rodziną w jednej chwili stracili poczucie bezpieczeństwa i dach nad głową. Pożar doszczętnie zniszczył ich dom, który obecnie nie nadaje się do zamieszkania. On i jego bliscy znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji.

Jako morsowa rodzina zawsze trzymamy się razem. Teraz też nie możemy przejść obojętnie obok takiej tragedii, dlatego w najbliższą niedzielę, tj. 08.02.2026r, podczas morsowania będziemy prowadzić zbiórkę pieniędzy do puszki, aby wesprzeć naszego Przyjaciela.
👉 Dla osób, które chcą pomóc zdalnie została uruchomiona również zbiórka online 👉 zrzutka.pl/wujwht

Pokażmy, że morsy to nie tylko wspólna pasja, ale przede wszystkim wielkie serca i prawdziwa przyjaźń 💛
#podlaskiklubmorsow
... Zobacz więcejZobacz mniej

Kochani…
W czwartek, 05.02.2026 r., nasz Przyjaciel z Morsy Ciechanowiec Team, Kazik,  wraz z rodziną w jednej chwili stracili poczucie bezpieczeństwa i dach nad głową. Pożar doszczętnie zniszczył ich dom, który obecnie nie nadaje się do zamieszkania. On i jego bliscy znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji.

Jako morsowa rodzina zawsze trzymamy się razem. Teraz też nie możemy przejść obojętnie obok takiej tragedii, dlatego w najbliższą niedzielę, tj. 08.02.2026r, podczas morsowania będziemy prowadzić zbiórkę pieniędzy do puszki, aby wesprzeć naszego Przyjaciela.
👉 Dla osób, które chcą pomóc zdalnie została uruchomiona również zbiórka online 👉 https://zrzutka.pl/wujwht

Pokażmy, że morsy to nie tylko wspólna pasja, ale przede wszystkim wielkie serca i prawdziwa przyjaźń 💛
#podlaskiklubmorsow

11 CommentsSkomentuj na Facebooku

Zapraszamy pod kościół w C-cu ⛪️ w niedzielę, ludzie chętnie pomogą, niech ksiądz ogłosi że będzie zbiórka , nie każdy przychodzi na morsowanie ☺️

Jesteśmy z tobą trzymaj się Kazik❤️

Wszystkie Morsy łączmy się ❤️💙❤️

Działamy tak jak zawsze jak najwiecej usostepnień

Tak działamy ,w grupie siła

Działamy

Działamy

Bardzo nam przykro,myślami jesteśmy z Tobą.

Oczywiście działamy 👍💪💪

Nie każdy wie, że jesteśmy wielką rodziną potrafiliśmy zjednoczyć się już w ciężkich chwilach więc teraz też pomożemy 🤝

💙💙💙

Load More

4 miesięcy temu

My się zimy nie boimy — wręcz przeciwnie, bardzo ją lubimy! 😁❄️
Zlotowy weekend za nami, a działo się naprawdę sporo!
Jedni już w sobotę rozpoczęli morsową przygodę balem w Karmelku w Augustowie 💃🕺 gdzie w niedzielę odbył się zlot morsów 🥶🔥
W niedzielę nasza delegacja zameldowała się również u Białe Niedźwiedzie - Morsy Olecko 🐻💛
Pozostałe morsy zażyły zimowej kąpieli w Miasto i Gmina Wasilków 🌊❄️🤗
Było mroźno, było przyjemnie… czyli idealnie! 😎
#podlaskiklubmorsow
... Zobacz więcejZobacz mniej

My się zimy nie boimy — wręcz przeciwnie, bardzo ją lubimy! 😁❄️
Zlotowy weekend za nami, a działo się naprawdę sporo!
Jedni już w sobotę rozpoczęli morsową przygodę balem w Karmelku w Augustowie 💃🕺 gdzie w niedzielę odbył się zlot morsów 🥶🔥
W niedzielę nasza delegacja zameldowała się również u Białe Niedźwiedzie - Morsy Olecko  🐻💛
Pozostałe morsy zażyły zimowej kąpieli w Miasto i Gmina Wasilków 🌊❄️🤗
Było mroźno, było przyjemnie… czyli idealnie! 😎
#podlaskiklubmorsowImage attachmentImage attachment+Image attachment

10 CommentsSkomentuj na Facebooku

Tak do pasa to każdy potrafi. To nie morsowanie. A rączki do wody i troszeczkę pływania?!

brawo 🥶💪

💙💙💙

Przy takich mrozach - to dopiero morsowanie💪❄️❤️

Brawo wy

Ja dzisiaj w Dojlidach morsowalam. Muszę dołączyć do klubu w Wasilkowie.

WIELKIE BRAWA!

No tak, w gościach to przynajmniej lodu nie trzeba było kuć😁

Load More

4 miesięcy temu

💙Dziękujemy za wspólne morsowanie! 💙
Morsowanie w kolorowych piłkach podczas 34. Finału WOŚP 2026 było wyjątkowe — pełne śmiechu, pozytywnej energii i prawdziwej mocy pomagania ❄️🎈
Dziękujemy wszystkim morsom i uczestnikom za obecność i wspólną zabawę.
Szczególne podziękowania kierujemy do firmy Kontri — producenta piłeczek. marki KiddyMoon — za możliwość wykorzystania ich podczas naszego morsowania 💙
Poniżej kilka fotek z wydarzenia 📸👇
#WOŚP2026 #34FinałWOŚP #podlaskiklubmorsa #GramyRazem #morsowanie #pomaganiejestfajne
#podlaskiklubmorsow
... Zobacz więcejZobacz mniej

💙Dziękujemy za wspólne morsowanie! 💙
Morsowanie w kolorowych piłkach podczas 34. Finału WOŚP 2026 było wyjątkowe — pełne śmiechu, pozytywnej energii i prawdziwej mocy pomagania ❄️🎈
 Dziękujemy wszystkim morsom i uczestnikom za obecność i wspólną zabawę.
Szczególne podziękowania kierujemy do firmy Kontri — producenta piłeczek. marki KiddyMoon — za możliwość wykorzystania ich podczas naszego morsowania 💙
Poniżej kilka fotek z wydarzenia 📸👇
#WOŚP2026 #34FinałWOŚP #PodlaskiKlubMorsa #GramyRazem #Morsowanie #PomaganieJestFajne
#podlaskiklubmorsowImage attachmentImage attachment+7Image attachment
4 miesięcy temu

Podlaski Klub Morsów po raz 4. zagrał z Miasto i Gmina Wasilków na WOŚP Białystok ❤️
Hitem dnia był basen z kulkami 🤿❄️ – każdy mógł zostać "morsem" na chwilę 🦭 Najwięcej radości u dzieci, ale dorosłych śmiałków też nie brakowało 😜
Było ciepło, słodko i pysznie ☕🍰🍲
Dziękujemy wszystkim za obecność, uśmiechy i wsparcie – było super!💛
Za rok? Obowiązkowa powtórka! 🔥🙌
#podlaskiklubmorsow
... Zobacz więcejZobacz mniej

Podlaski Klub Morsów po raz 4. zagrał z Miasto i Gmina Wasilków  na WOŚP Białystok  ❤️
Hitem dnia był basen z kulkami 🤿❄️ – każdy mógł zostać morsem na chwilę 🦭 Najwięcej radości u dzieci, ale dorosłych śmiałków też nie brakowało 😜
Było ciepło, słodko i pysznie ☕🍰🍲
Dziękujemy wszystkim za obecność, uśmiechy i wsparcie – było super!💛
Za rok? Obowiązkowa powtórka! 🔥🙌
#podlaskiklubmorsowImage attachmentImage attachment+Image attachment

4 CommentsSkomentuj na Facebooku

💛♥️👍

Ogromne brawa wszystim zaangażowanym ❤️ Tak żałuję, że w tym roku nie mogłam być tam z Wami 🫣

❤️💙❤️

4 miesięcy temu

❄️🐻 MORSUJEMY DLA WOŚP… ALE TROCHĘ INACZEJ! 🐻❄️
Podczas 34. Finału WOŚP w Białymstoku wskakujemy do basenu, w którym… nie będzie wody! 😲
Dzięki firmie KiddyMoon będziemy morsować w kolorowych kuleczkach – będzie zimno, będzie zabawnie i będzie się działo! 😄 Przyjdźcie w niedziele 25.12.2026 o godzinie 12:00 na rynek Kościuszki w Białymstoku obok Nie Teatru, zobaczcie nas na żywo, zróbcie zdjęcia, wrzućcie do sieci i grajcie razem z nami!
#KiddyMoon #WOŚP2026 #34FinałWOŚP #podlaskiklubmorsa #GramyRazem #pomaganiejestfajne
#podlaskiklubmorsow
... Zobacz więcejZobacz mniej

❄️🐻 MORSUJEMY DLA WOŚP… ALE TROCHĘ INACZEJ! 🐻❄️
Podczas 34. Finału WOŚP w Białymstoku wskakujemy do basenu, w którym… nie będzie wody! 😲
Dzięki firmie KiddyMoon będziemy morsować w kolorowych kuleczkach – będzie zimno, będzie zabawnie i będzie się działo! 😄 Przyjdźcie w niedziele  25.12.2026 o godzinie 12:00 na rynek Kościuszki w Białymstoku obok Nie Teatru, zobaczcie nas na żywo, zróbcie zdjęcia, wrzućcie do sieci i grajcie razem z nami! 
#KiddyMoon #WOŚP2026 #34FinałWOŚP #PodlaskiKlubMorsa #GramyRazem #PomaganieJestFajne
#podlaskiklubmorsow

1 CommentSkomentuj na Facebooku

25.01.26 😉💛

4 miesięcy temu

A my❓️ Robimy swoje❗️
👉W najbliższą niedzielę spotkacie nas na Finale WOŚP Białystok na Rynku Kościuszki w Miasto Białystok 😊 Jak co roku łączymy siły z Miasto i Gmina Wasilków , dokładamy swoją cegiełkę do zbiórki i razem niesiemy pomoc 💪❤️
Na naszym stoisku będzie pysznie i ciepło:
🍰 domowe ciasta
🥣 ciepłe posiłki
☕ gorąca herbata
🎁i wiele innych niespodzianek 🤗
A teraz hit tegorocznego finału! 🥁
🧊 MORSOWA KĄPIEL DLA KAŻDEGO 🧊
Spokojnie, bez lodu i bez strachu – w basenie z piłeczkami 😄
Zapraszamy szczególnie dzieci, ale dorośli… no cóż – każdy może choć na chwilę poczuć się jak dziecko 🧸💙
Będzie radośnie, kolorowo i z wielkim sercem ❤️
Wpadajcie, kwestujcie, śmiejcie się i pomagajcie razem z nami💛
**Siema👋

#podlaskiklubmorsow
... Zobacz więcejZobacz mniej

A my❓️ Robimy swoje❗️
👉W najbliższą niedzielę spotkacie nas na Finale WOŚP Białystok  na Rynku Kościuszki w Miasto Białystok 😊 Jak co roku łączymy siły z Miasto i Gmina Wasilków , dokładamy swoją cegiełkę do zbiórki i razem niesiemy pomoc 💪❤️
Na naszym stoisku będzie pysznie i ciepło: 
🍰 domowe ciasta
🥣 ciepłe posiłki
☕ gorąca herbata 
🎁i wiele innych niespodzianek 🤗
A teraz hit tegorocznego finału! 🥁
🧊 MORSOWA KĄPIEL DLA KAŻDEGO 🧊 
Spokojnie, bez lodu i bez strachu – w basenie z piłeczkami 😄
Zapraszamy szczególnie dzieci, ale dorośli… no cóż – każdy może choć na chwilę poczuć się jak dziecko 🧸💙
Będzie radośnie, kolorowo i z wielkim sercem ❤️
Wpadajcie, kwestujcie, śmiejcie się i pomagajcie razem z nami💛
**Siema👋

#podlaskiklubmorsow
5 miesięcy temu

❄️✨ „Witajcie w naszej bajce” ✨❄️
Mróz ❄️, słońce ☀️, i uśmiechy, których nie da się ukryć 😁💛
Idealna aura dla morsów 🤗
Zatrzymaj się chwilo… niech ta zimowa bajka trwa wiecznie 😏🤩
#podlaskiklubmorsow
... Zobacz więcejZobacz mniej

❄️✨ „Witajcie w naszej bajce” ✨❄️
Mróz ❄️, słońce ☀️, i uśmiechy, których nie da się ukryć 😁💛
Idealna aura dla morsów 🤗
Zatrzymaj się chwilo… niech ta zimowa bajka trwa wiecznie 😏🤩
#podlaskiklubmorsowImage attachmentImage attachment+Image attachment

6 CommentsSkomentuj na Facebooku

WIELKIE BRAWA!

Gdzie to jest ? I gdzie w następną niedzielę morsujecie?

Przy takiej frekwencji możecie zacząć bilety sprzedawać😆

Życzę zdrówka i serdecznie pozdrawiam 💞🌹✌️ www.facebook.com/share/v/183vuEK1Mj/

💙💪

Load More

5 miesięcy temu

💛 Wracamy wspomnieniami do tej wyjątkowej akcji i chcemy o niej przypomnieć 💙
👉Dzięki ogromnym sercom uczestników charytatywnego morsowania w grudniu 2023 , wspólnie z Dobrzyniewskimi Morsami udało się zebrać 12505,50 zł na leczenie Tomusia 💰👏 . To był piękny dowód solidarności , empatii i prawdziwej mocy pomagania ✨.
Z całego serca dziękujemy każdej osobie, która wsparła akcję. Pokazaliście, że razem możemy naprawdę wiele 💪🔥.
Jednocześnie chcemy przypomnieć, że pomoc nadal jest potrzebna. Zachęcamy do przekazania 1% podatku na rzecz Tomusia — to nic nie kosztuje, a może realnie pomóc w jego walce o zdrowie.
Każdy 1% ma ogromne znaczenie.
Dziękujemy za Wasze wsparcie i wielkie serca 💖💖
Razem możemy dalej czynić dobro!🫶💛

www.siepomaga.pl/tomus-toloczko

#podlaskiklubmorsow
... Zobacz więcejZobacz mniej

💛 Wracamy wspomnieniami do tej wyjątkowej akcji i chcemy o niej przypomnieć 💙
👉Dzięki ogromnym sercom uczestników charytatywnego morsowania w grudniu 2023 , wspólnie z Dobrzyniewskimi Morsami  udało się zebrać 12505,50 zł na leczenie Tomusia 💰👏 . To był piękny dowód solidarności , empatii  i prawdziwej mocy pomagania ✨.
Z całego serca dziękujemy każdej osobie, która wsparła akcję. Pokazaliście, że razem możemy naprawdę wiele 💪🔥.
Jednocześnie chcemy przypomnieć, że pomoc nadal jest potrzebna. Zachęcamy do przekazania 1% podatku na rzecz Tomusia — to nic nie kosztuje, a może realnie pomóc w jego walce o zdrowie.
Każdy 1% ma ogromne znaczenie.
Dziękujemy za Wasze wsparcie i wielkie serca 💖💖
Razem możemy dalej czynić dobro!🫶💛

https://www.siepomaga.pl/tomus-toloczko

#podlaskiklubmorsow

1 CommentSkomentuj na Facebooku

Jeszcze raz dziękujemy za zaangażowanie i nieocenioną pomoc. Jesteście wielcy❤️❤️❤️

5 miesięcy temu

Weekend upłynął nam pod znakiem dwóch zlotów - w sobotę gościlismy u Morsy Zambrów , a w niedzielę u Suwalskie Morsy ❄️💛
Była gorąca atmosfera i świetna energia 🔥
A pogoda? Idealna dla morsów 🧊
Dziękujemy wszystkim za wspólny czas 🤗💛
P. S. 👉 W Miasto i Gmina Wasilków także odbyła się coniedzielna kąpiel naszych morsów 💪
#podlaskiklubmorsow
... Zobacz więcejZobacz mniej

Weekend upłynął nam pod znakiem dwóch zlotów - w sobotę gościlismy u Morsy Zambrów , a w niedzielę u Suwalskie Morsy  ❄️💛
Była gorąca atmosfera i świetna energia 🔥
A pogoda? Idealna dla morsów 🧊
Dziękujemy wszystkim za wspólny czas 🤗💛
P. S. 👉 W Miasto i Gmina Wasilków  także odbyła się coniedzielna kąpiel naszych morsów 💪
#podlaskiklubmorsowImage attachmentImage attachment+Image attachment

10 CommentsSkomentuj na Facebooku

Kapitalna ekipa 💥 Zapraszam zimnolubnych na nasz fanpage ❄️

Dzięki za wspaniałą integrację.

Dlaczego poczucie się tylko do pasa? To jakieś względy zdrowotne?

💙

Fajny ten Podlaski Klub Morsów ♥️❄️🤩

Macie rozmach😁

Dziękujemy za odwiedziny 👍

Brawo Wy

WIELKIE BRAWA!

Load More

5 miesięcy temu

Pierwszy dzień roku❓️Oczywiście na morsowo ❗️😁
Nasze morsy przywitały Nowy Rok morsując, a pogoda dopisała idealnie – lekki przymrozek🥶, padający śnieg❄️, zimowa bajka dookoła 🥰 Rzeka co prawda była skuta lodem🧊, ale nasi dzielni panowie szybko się z nią rozprawili 💪😄
👉Tak właśnie zaczynamy rok – z uśmiechem, hartem ducha i odrobiną lodu 🥳
Do zobaczenia na kolejnych zimowych kąpielach 👋
#podlaskiklubmorsow
... Zobacz więcejZobacz mniej

Pierwszy dzień roku❓️Oczywiście na morsowo ❗️😁
Nasze morsy przywitały Nowy Rok morsując, a pogoda dopisała idealnie – lekki przymrozek🥶, padający śnieg❄️, zimowa bajka dookoła 🥰 Rzeka co prawda była skuta lodem🧊, ale nasi dzielni panowie szybko się z nią rozprawili 💪😄
👉Tak właśnie zaczynamy rok – z uśmiechem, hartem ducha i odrobiną lodu 🥳
Do zobaczenia na kolejnych zimowych kąpielach 👋
#podlaskiklubmorsowImage attachmentImage attachment+Image attachment

10 CommentsSkomentuj na Facebooku

💙💙💙

Wy wbijajcie do nas na kolejny Ogólnopolski Zlot Morsów na Polskim Biegunie Zimna Będzie klawo!

Jestem pełna podziwu! Szczęśliwego Nowego Roku i radosnego morsowania!

Kurde, u nas to samo 😁

WIELKIE BRAWA!

Super

Load More

5 miesięcy temu

#podlaskiklubmorsow ... Zobacz więcejZobacz mniej

#podlaskiklubmorsow

12 CommentsSkomentuj na Facebooku

Zdrowych, spokojnych i radosnych 😊🎄🎁👍👍👍

Wesołych Świąt zdrowych I Super prezentów

Wesołych Świąt!

Niech czas Świąt Bożego Narodzenia będzie pełen atmosfery radości, wytchnienia i zatrzymania od codziennego pędu. Życzymy, by Św.Mikołaj przyniósł Wam i nam wszystkim najpiękniejszy prezent - dużo miłości! Życzymy wszystkim Dzieciom i ich Rodzicom wszystkiego najlepszego. Wesołych Świąt!

🎄 Radosnych Świąt ✨ www.facebook.com/share/r/16udkriJbB/

Zdrowych spokojnych świąt Bożego Narodzenia 🎅 życzą MORSY SZYCH GRAJEWO 🥶

Piękne życzenia 🎄👌

Życzę Zdrowych Wesołych Świąt wszystkim morsom🌲🌲🌲

Load More

5 miesięcy temu

#podlaskiklubmorsow ... Zobacz więcejZobacz mniej

#podlaskiklubmorsow

1 CommentSkomentuj na Facebooku

Nie za często Wy się kąpiecie?

5 miesięcy temu

Coraz bliżej święta… 🎄🎅
Może pogoda zrobi nam świąteczny prezent i będzie przychylniejsza dla Morsów? 🤔 ❄️
A póki co – cieszymy się z tego co jest 😊
#podlaskiklubmorsow
... Zobacz więcejZobacz mniej

Coraz bliżej święta… 🎄🎅 
Może pogoda zrobi nam świąteczny prezent i będzie przychylniejsza dla Morsów? 🤔 ❄️ 
A póki co – cieszymy się z tego co jest 😊
#podlaskiklubmorsowImage attachmentImage attachment+Image attachment

1 CommentSkomentuj na Facebooku

A po co tak marudzić? Trzeba się cieszyć z tego co jest

6 miesięcy temu

Serdecznie dziękujemy Piekarni - Cukierni CymesBiałystok za wsparcie przy otwarciu sezonu morsowego 2025/2026 💛
Dzięki Waszemu pysznemu pieczywu i ciasteczkom 🥖🍪 było nie tylko morsowo, ale i bardzo smacznie 😋

Doceniamy zaangażowanie i wsparcie lokalnych inicjatyw — takie partnerstwa naprawdę rozgrzewają, nawet po lodowatej kąpieli ❄️😉
Dziękujemy 💛
#podlaskiklubmorsow
... Zobacz więcejZobacz mniej

Serdecznie dziękujemy Piekarni - Cukierni CymesBiałystok  za wsparcie przy otwarciu sezonu morsowego 2025/2026 💛 
Dzięki Waszemu pysznemu pieczywu i ciasteczkom 🥖🍪 było nie tylko morsowo, ale i bardzo smacznie 😋

Doceniamy zaangażowanie i wsparcie lokalnych inicjatyw — takie partnerstwa naprawdę rozgrzewają, nawet po lodowatej kąpieli ❄️😉
Dziękujemy 💛
#podlaskiklubmorsowImage attachmentImage attachment+4Image attachment
6 miesięcy temu

✨🧼 Piękne rzeczy dzieją się dzięki dobrym ludziom (i dobrym zapachom)! 🧼✨

Z całego serca dziękujemy Mydlarni 4szpaki za wsparcie naszego wydarzenia – Otwarcia Sezonu Morsowego 2025/2026💛
Naturalne mydełko o zapachu jeżówki i maliny skradło serca (i nosy!) uczestników 🍓🌿

Cudownie pachnie, ma naturalny skład i jest dokładnie takim drobiazgiem, który wywołuje uśmiech bez specjalnego powodu. A my lubimy takie rzeczy najbardziej 😄

Dziękujemy za wsparcie i kawałek natury zamknięty w kostce 🐦✨

P.S. Nie masz pomysłu na prezent świąteczny? 🎁 4Szpaki Ci pomogą 👉 www.4szpaki.pl 😉

#podlaskiklubmorsow
... Zobacz więcejZobacz mniej

✨🧼 Piękne rzeczy dzieją się dzięki dobrym ludziom (i dobrym zapachom)! 🧼✨

Z całego serca dziękujemy Mydlarni 4szpaki  za wsparcie naszego wydarzenia – Otwarcia Sezonu Morsowego 2025/2026💛
Naturalne mydełko o zapachu jeżówki i maliny skradło serca (i nosy!) uczestników 🍓🌿

Cudownie pachnie, ma naturalny skład i jest dokładnie takim drobiazgiem, który wywołuje uśmiech bez specjalnego powodu. A my lubimy takie rzeczy najbardziej 😄

Dziękujemy za wsparcie i kawałek natury zamknięty w kostce 🐦✨

P.S. Nie masz pomysłu na prezent świąteczny? 🎁 4Szpaki Ci pomogą 👉 www.4szpaki.pl 😉

#podlaskiklubmorsowImage attachmentImage attachment+2Image attachment
6 miesięcy temu

Hmm. mamy do Was jedno kluczowe pytanie po ostatnim zlocie… 🤔
Bo po reklamie bigosu od PSS Społem w Białymstoku przez Prezesa, pół zlotu chodziło z pytaniem:
👉„A bigos gdzie?”
👉„Kiedy będzie?”
👉„Czy już można po dokładkę?” 😂🍲

Dlatego przyznawać się:
👉 Kto przyjechał na zlot dla ludzi i zimnej kąpieli, a kto głównie dla bigosu? 😅
Ale z drugiej strony, czy to ważne? Bo przecież każdy powód jest dobry, by się pojawić!😁 I nie istotne czy dla bigosu czy dla nas — każdy Gość swoją obecnością sprawił nam ogromną radość 💛

Nic ta nie rozgrzewa po morsowaniu jak dobry, gorący bigos 😋
Dlatego ogromne podziękowania kierujemy w stronę PSS Społem w Białymstoku za przygotowanie tego kulinarnego hitu 💛🙌🍲

#podlaskiklubmorsow
... Zobacz więcejZobacz mniej

Hmm. mamy do Was jedno kluczowe pytanie po ostatnim zlocie… 🤔
Bo po reklamie bigosu od PSS Społem w Białymstoku  przez Prezesa, pół zlotu chodziło z pytaniem: 
👉„A bigos gdzie?”
👉„Kiedy będzie?”
👉„Czy już można po dokładkę?” 😂🍲
 
Dlatego przyznawać się:
👉 Kto przyjechał na zlot dla ludzi i zimnej kąpieli, a kto głównie dla bigosu?  😅
Ale z drugiej strony, czy to ważne? Bo przecież każdy powód jest dobry, by się pojawić!😁 I nie istotne czy dla bigosu czy dla nas — każdy Gość swoją obecnością sprawił nam ogromną radość 💛

Nic ta nie rozgrzewa po morsowaniu jak dobry, gorący bigos 😋  
Dlatego ogromne podziękowania kierujemy w stronę PSS Społem w Białymstoku za przygotowanie tego kulinarnego hitu 💛🙌🍲

#podlaskiklubmorsowImage attachmentImage attachment+7Image attachment

7 CommentsSkomentuj na Facebooku

Kuchnia smaczna na Podlasiu, do dziś pamiętam 😊

Bigos był taki nie za tłusty, nie za gorący i nie za słony 👌 Smaczny 😉

Bigos był pyszny, dziękujemy PSS Społem w Białymstoku <3

Bigos mogę sobie sam kupić, ale takich ludzi i atmosfery nikt nie może kupić 😄

Ja myślałem, że prezes Przemek Remisiewicz będzie tańczył w tym bigosie - dlatego przyjechałem...😆 No ale i tak było pysznie, woda zimna a atmosfera gorąca 🔥🔥🔥.

Bigos był pychota 👌 jedzony co prawda trzęsącymi się rękoma 🤣 ale nic się nie zmarnowało 😜

Bigosik sztos😋😋😋palce lizać

Load More

6 miesięcy temu

Tydzień po zlocie to idealny moment na podziękowania za jego organizację osobie, bez której to wydarzenie po prostu by się nie odbyło 🙌❄️

W imieniu Członków Podlaskiego Klubu Morsów pragniemy złożyć Prezesowi - Przemek Remisiewicz - ogromne podziękowania za świetną organizację zlotu, a także za niezliczone godziny pracy, zaangażowanie i konsekwencję, które wkłada w rozwój naszego klubu 💪🧊

Doceniamy wszystkie starania — zarówno te widoczne na pierwszy rzut oka 👀, jak i te, które nie zawsze widać, a bez których klub nie mógłby funkcjonować i rozwijać się w tak szybkim tempie. Dzięki temu jesteśmy dziś silną ekipą, gotową wskakiwać do zimnej wody… i w kolejne wyzwania 😉❄️

Panie Prezesie — dziękujemy za determinację, pomysły, cierpliwość oraz serce wkładane w klub 💛 Życzymy dalszej energii, satysfakcji z efektów i oczywiście jak najmniej przeszkód na drodze do kolejnych sukcesów! 🚀

DZIĘKUJEMY! 💛❄️

#podlaskiklubmorsow
... Zobacz więcejZobacz mniej

Tydzień po zlocie to idealny moment na podziękowania za jego organizację osobie, bez której to wydarzenie po prostu by się nie odbyło 🙌❄️

W imieniu Członków Podlaskiego Klubu Morsów pragniemy złożyć Prezesowi - Przemek Remisiewicz  - ogromne podziękowania za świetną organizację zlotu, a także za niezliczone godziny pracy, zaangażowanie i konsekwencję, które wkłada w rozwój naszego klubu 💪🧊

Doceniamy wszystkie starania — zarówno te widoczne na pierwszy rzut oka 👀, jak i te, które nie zawsze widać, a bez których klub nie mógłby funkcjonować i rozwijać się w tak szybkim tempie. Dzięki temu jesteśmy dziś silną ekipą, gotową wskakiwać do zimnej wody… i w kolejne wyzwania 😉❄️

Panie Prezesie — dziękujemy za determinację, pomysły, cierpliwość oraz serce wkładane w klub 💛 Życzymy dalszej energii, satysfakcji z efektów i oczywiście jak najmniej przeszkód na drodze do kolejnych sukcesów! 🚀

DZIĘKUJEMY! 💛❄️

#podlaskiklubmorsowImage attachmentImage attachment+Image attachment

8 CommentsSkomentuj na Facebooku

Pozdrawiam serdecznie wszystkich Podlasiaków 🙂 Mam nadzieje że w tym sezonie was odwiedzę. Pozdrawiam z Olsztyna

Lubu dubu niech żyje nam Prezes Naszego Klubu😂😂😂

Bo wszystkie Przemki to fajne chłopaki, wiem co mówię 😉

Dziękujemy ,gratulujemy i czekamy na więcej wspaniałych inicjatyw😉Młody prezes ,młody duch ..niech Twoja energia udziela się wszystkim członkom PKM .❤️

Gratulacje Łubu dubu Łubu dubu niech żyje nam prezes klubu ,niech żyje nam

Gratulacje dbajcie o Prezesa jest Najlepszy

Podlaski Klub Morsów z takim Prezesem ma przed sobą świetlaną przyszłość! Jeszcze tylko trochę zimy i będzie idealnie 🙂

Taki Prezes to Skarb 💛 dziękujemy 😊

Load More

Zobacz więcej

Zacznij morsować
razem z nami!

Dołącz do naszej grupy, poczuj chłód, który dodaje energii, i odkryj, jak morsowanie zmienia zwykły dzień w niezwykłą przygodę!